TR EN

Dil Seçin

Ara

Türkiye'nin En Uzun Yayıncılık Hikayelerinden Biri

Zafer Dergisi, 1976 yılından bu yana istikrarlı ve ilkeli çizgisiyle Türkiye ve tüm dünyadaki okuyucularına ulaşıyor. Din, bilim, kültür, araştırma, sanat, felsefe, psikoloji ve edebiyat konularında, güvenilir kaynaklardan ve tecrübeli yazarlarının yazılarıyla, severek okunan bir dergi oldu. Türkiye’de uzun yıllardır ara vermeden yayın hayatına devam eden birkaç dergiden birisi olan Zafer Dergisi’ni, dijital dünyada e-dergi ve telefon/tablet uygulamalarından da okumak mümkün.

Biz
Kimiz?

Zafer Bilim Kültür Yardımlaşma Derneği bünyesinde, insanların hayatlarına olumlu katkılarda bulunmak için gönüllü olarak gayret eden insanlarız. Hiçbir cemaat, grup ya da sermaye ile organik bağımız yoktur ve sponsorumuz mevcut değildir. Kısıtlı imkanlarımızla elimizden gelen en güzel hizmetleri yapmaya çalışıyoruz.

Amacımız
Nedir?

Okuyucularımıza güvenilir ve keyifli içerikleriyle hayat yolunda arkadaşlık, yoldaşlık etmek istiyoruz. Yayın hayatımız boyunca, güzel ve kaliteli vakit geçirmek isteyen okuyucularımıza zevkli yazılar sunduk; soruları olanlar cevaplarını buldu; dertleri, çıkmazları olanlar çözüm yollarını gördü; meraklı olanlar heyecanlı keşiflerin peşine düştü… 

Gelir Kaynağımız
Nedir?

Tek gelir kaynağımız, Zafer Dergisini severek okuyan ve bu güzel hizmetin devamı için abone olarak destek olan okuyucularımız. Başka herhangi bir gelir kaynağımız yoktur. Bu sebeple bu hizmetin devamını, abonelerimiz ve uygulamalarımızdan tek dergi alımı yapan okuyucularımız sağlamaktadır.

Niçin Reklam
Almıyoruz?

Yayın hayatının zorlukları karşısında birkaç defa reklam alma konusunu ciddi düşünsek de işin içine girince, reklam dünyasının dışarıdan göründüğü gibi olmadığını farkettik. Şimdiye kadar reklam almadık, çok mecbur kalmadıkça da reklam almayı düşünmüyoruz.

Zafer Dergisine Abone olarak Bu Hikayenin Bir Parçası Olun

Aylık 5,99 TL'den Başlayan Abonelik Teklifleri

Zafer Dergisine Abone Olun

Hakkımızda:

Gerçeğe Doğru ZAFER DERGİSİ sizi, değişime; gelişime; ümide, barış, huzur ve mutluluğa çağıran bir dergidir. ZAFER DERGİSİ merakın, araştırmanın ve bulmanın zaferidir. Bir kuşa uçması için kanatlar verildiği gibi, insana da yaşadığı dünyada keşfetmesi için gereken her şey verilmiş. İlk insandan bu yana insanlığın hiç değişmeyen ortak soruları vardır: Ben kimim? Niçin yaratıldım? Dünyadaki görevim ne? Bu hayattan sonra nereye gideceğim?..

Zafer Dergisi insanın bu büyük sorularına 43 yıldır cevaplar arıyor. Bu yüzden de sayfaları, gerçek hayatın içinden alınmış capcanlı karelerle dolu… Bu sebeptendir ki; Zafer Dergisi’ni okuyan herkes, onun sayfalarında kendinden bir şeyler buluyor, kendini keşfediyor, yaratıcısını tanıyor…

Zafer Dergisi, bu eskimeyen, daima güncel olan içeriğiyle, 7'den 70'e her yaştan insanın gönül huzuru içinde severek okuduğu bir dergi… Her ne kadar aylık yayınlansa da gündemi değil, daima güncel olan konuları sayfalarına taşıdığı için, her sayısı her zaman tazeliğini koruyan, okunabilen, yazıların konuları hiç bir zaman eskimeyen bir dergi.

1977 yılından beri, şevk ve heyecanla yayın hayatına devam ediyor. Kalblere neşe ve ümit veriyor.

Dünyanın pek çok ülkesinde okuyucusu olan Zafer Bilim-Araştırma, Kültür-Sanat Dergisi, herkesin ve her kesimin rahatlıkla okuduğu dergidir.

Bilimsel araştırmaların yanında, eğitim, psikoloji, edebî yazıların, kültür ve sanat eleştirilerinin ve toplumsal konuların da yer aldığı makalelerle her ay hiç aksamadan düzenli yayınlanmaktadır. Zafer Dergisi, insanın ihtiyaç duyduğu hemen her konuda tatmin edici yazılar sunduğu gibi, yine insanı ahlakî çöküntülere karşı güçlü kılacak çareler de sunmaktadır. Bir yandan besleyici gıda gibi, diğer yandan da muhtemel hastalıklara karşı ilaç hükmündeki yazılarıyla okurunun hayat yolculuğunda ona ümitle ve şevkle eşlik etmektedir.

Kısacası; sizi değişime, gelişime, ümide, barış, huzur ve mutluluğa çağıran bir dergidir ZAFER DERGİSİ.

Yasal Bilgiler:

Yönetim Kurulu:

Zafer Dergisi, Zafer Bilim Kültür Yardımlaşma Derneği İktisadi İşletmesi bünyesinde,

Prof. Dr. Lütfü Saltabaş

Prof. Dr. Şükrü Şumnu

Ömer Sevinçgü

Tevfik Batur

Cavit Çağlar

Ahmet Çot

Av. Behçet Yenihayat

Suat Ünsal'ın yönetiminde yayın hayatına devam etmektedir.

Yayın Kurulu:

Prof. Dr. Alaaddin Başar 

Cüneyd Suavi

Doç. Dr. Rasim Soylu

Hamza Tekin

Prof. Dr. Osman Çakmak

Prof. Dr. Orhan Batman

Prof. Dr. Sefa Saygılı

Prof. Dr. Fatih Satıl

Prof. Dr. Volkan Tuzcu

Prof. Dr. Niyazi Beki

Prof. Dr. İsmail Kocaçalışkan

Muhiddin Yenigün

Prof. Dr. Âdem Tatlı

Prof. Dr. İbrahim Tekeoğlu

 

Abone İrtibat Bürosu

Adres: Orta mah. Pazar Geçidi sk. No: 20  Posta kodu: 54100  Adapazarı / Sakarya

 

İletişim Bilgileri:

Web site: www.zaferdergisi.com

Yazı İşleri için mail: zaferdergim@gmail.com

Abonelik için mail:  abone@zaferdergisi.com    zaferabone@gmail.com

Telefonlarımız:
0549 505 60 01
0549 505 60 02
0549 505 60 03

Zafer Dergisine Abone olarak Bu Hikayenin Bir Parçası Olun

Aylık 5,99 TL'den Başlayan Abonelik Teklifleri

Zafer Dergisine Abone Olun