TR EN

Dil Seçin

Ara

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Benim için Zafer demek, her ay yolunu gözlediğim dost demek. Dostla karşılaşınca aldığım nefes demek. Bağımlılık demek, keyif demek. Daha nice güzel yıllara, artan hayran sayınla...

     — Banu Aydın Buturak

***

Benim için Zafer; tefekkür etmek demek...

     — Ercan Bayram

***

Zafer Dergisi bizde bir tutku. Fakat biz eski aboneniz olarak alışkanlık olduğu için bazı şeyleri fark etmiyoruz diye düşünüyorum.

Derginizle geç de olsa henüz iki yıldır tanışan ama tutku halinde her satırını sindirerek okuyan ve çevresindekilere övgü ile anlatan kayın validemin selamını iletmek istiyorum.

Kayın validem telefonla görüşmelerimizde Zafer Dergi'sinin konularından, yazarlarından bahseden 76 yaşındaki sizin tutkulu takipçiniz oldu.

Okunan dergimizi iki yıldır annemize götürüp evine bırakıyoruz. Vakitleri oldukça okumalarını tavsiye etmiştik. Dergi yazıları dikkatini çok çekti ve her gidişimizde ''benim dergimi getirdiniz mi?'' diye soruyordu.

Özellikle benden size selamını iletmemi rica etti.

''Zafer Dergisi'ne selamlarımı ilet. Ben hayatımda böyle güzel, böyle anlamlı içerikli dergi görmedim. Bu yazıların modern bir şekilde siyaset olmadan Kur'an ve sünnet ışığında tarihimizi bilen, geçmişini bilen ilim adamlarının yazılarını dikkatle okuyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.'' diye selam yolladı. 

Gazimağusa - KKTC'den binler selam ve dua ile.

     — Emin Bilgen

***

Rabbim sizden razı olsun, Zafer Dergisi binlerce gence vesile oldu...

     — E. Suat Can