438 Yazı Zafer Araştırma Grubu

Yazar Profili »

Zafer Sizi Bekliyor

Mart 2015, 459 152 Görüntülenme Eklenme Tarih: 23 Mart 2020 15:52 Zafer Araştırma Grubu

 

Bundan elli yıl kadar önce New York limanında bir olay yaşandı.

Rıhtımda bağlı duran gemiye binmekte olan yolculardan biri, dört yaşındaki çocuğunun elini her nasılsa bıraktı ve zavallı kızcağız, merdivenlerden yuvarlanarak denize düştü.

Çocuk, gemiyle rıhtım arasındaki dar şeritte çırpınmakta ve sıkışmaktan kurtulabilmesi için, geminin rıhtımdan denize açılması gerekmekteydi. Fakat geminin manevra yapabileceği yeterli zaman yoktu. Rıhtımda bulunan 100 kadar insanın var gücüyle gemiye dayanması, görünen son çareydi.

Öyle de oldu ve gücünü sevgiden alan insanların her birinin koca gemiyi iterek destek olmasıyla kız çocuğu kurtarılabildi. 

...

Bu günler Zafer için önemli...

Önümüzde aşılmaz bir dağ gibi görünen ve sizin ellerinize ihtiyaç duyulan bir zamandayız.

Beş dakikanızı ayırıp bir kişiyi daha Zafer'le tanıştırarak, hem dergimize zorlukları aşabilmesi için destek olacak, hem de bir insanın hayatına yeni pencereler açacaksınız.

Şimdi sizin destek elinizi bekliyoruz...

 

 


Mart 2015, 459 Sayısı Tüm Yazıları


YAZARIN DİĞER YAZILARI

Düşünceler

Düşünceler Eylül 2020

Devamı »

Satır Arası

Satır Arası Eylül 2020

Devamı »

İstanbul Sözleşmesi, Şiddete Çözüm mü, Aileye Tuzak mı?

İstanbul Sözleşmesi fert, aile ve toplum olarak hayatımızı etkileyen ve gerekli önlemler alınmazsa olumsuz sonuçlarını daha da fazla göreceğimiz bir sözleşme. Çok konuşulduğu halde ne olduğu pek anlaşılmış değil ve bu sebeple de bazı muhafazakâr insanlar dahi türlü tereddütler içindeler.

Devamı »

Hazır Cevaplar

Hazır Cevaplar Eylül 2020

Devamı »