TR EN

Dil Seçin

Ara

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

 

Zafer Dergisi hayatıma her anlamda dokunuyor ve yeni fikirlerle hayatıma ışık tutuyor. Her zaman kendimi daha iyi hissettirebilen bir dergim olduğu için çok mutluyum. Her konuda bilgi alabileceğimiz bir derginin olması bize verilen çok güzel bir imkan. Bu imkanı bizim evlerimize kadar getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Allah daim eylesin.

           - Feyza Nur Uyaroğlu

 

***

Evimin penceresinden baktığımda görüyorum baharı ve bir de Zafer gelince. Gönlümü ferahlatan renkleriyle, gönlümü ferahlatan yazılarıyla her ay kapımı çalıyor Zafer. Zafer Dergisi kıyamete kadar yayın hayatına devam etmeli. Etmezse de biriktirdiğim ve eskimeyen Zaferlerle gelecek nesillere bu güzelliği ulakştıracağım.

           - Hamza Duran

 

***

Zafer Dergisi okumaya başladığımdan beri dergiden çok şey kazandım. Bence her gencin okuması ve feyiz alması gereken bir dergi. Her alanda bilgi edinebilme ve kendinize yeni şeyler katabilme imkanı sağlıyor. Kendi açımdan her ay benim için farklı bir pencere açılıyor. Böyle bir imkanı bize sunan emeği geçen herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun.

           - Bilgenur Denizli

 

***

Zafer Dergisi'nin geniş yazar kitlesine sahip oluşu, çok farklı çerçevelerden çok çeşitli konulardan faydalanmamızı sağlıyor. Konu çeşitliliği okuyucuya alternatifler sunuyor. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Daim olan bir hizmet olur inşaallah.

           - Betül Şura Cantürk

 

***

Zafer Dergisi senelerdir Adapazarı'nda İslamiyet'in güzellikleriyle buluşturuyor bizi. Ve imani hakikatleri bize öğretiyor. Bu derginin çıkmasında emeği geçen herkesten Allah razı olsun.

           - Çağatay Tunçat