TR EN

Dil Seçin

Ara

Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

 

Zafer Dergisi benim için okuma-yazma bilmek ile aynı hissi uyandırır. Harfleri bir araya getirip yazmayı ve okumayı ilkokul 1. sınıfta öğrendim ama gerçekten okuma, okuduğundan birşeyler almayı ve yazmayı, yazdığımı okurla paylaşmayı Zafer’den öğrendim.

    - Mehmet Akyürek

 

***


Zafer Dergisi deyince aklıma ilim, hayat, Kur’an, Sünnet, Peygamber, İslâm, vahiy, Fıkıh, Kelâm, Tefsir, Risale-i Nur, İslam âlimleri, halifeler, sahabeler ve en önemlisi Yüce Allah (cc.) geliyor. İyi ki varsın Zafer, nice yıllara hep beraber bizlerle olursun inşallah...

     - Adil Kaan Söylemez

 

***

 

Zafer dergisi benim dergim. Noktasına emeği geçenden Allah razı olsun. Yıllar geçse de vazgeçemeyeceğim.

     - Yurdagül Akyazıcı

 

***

 

Zafer Dergisi denince 1979 yılında ilk tanışmam aklıma geliyor. O gün bu gündür tüm Zafer Dergisi sayılarını özenle ciltletip kütüphanemdeki özel yerine koydum. Bu bir dostluk, bir sevgi, bir tutkudur. Tiryakisi olmayan anlayamaz. Her yeni sayıyı heyecanla bekliyorum. 

     - İshak Yılmaz

 

***

 

Zafer’le büyümek, zaferleri hedeflemek anlamına gelir. Her ay beklenilen bir umut ışığı gibi… Acaba hadiseler nasıl değerlendirilecek ve bize hangi imani perspektiften bir bakış açısı kazandıracak diye beklerim.

     - Abdülaziz Bayraktar

 

***

 

Okudukça feyz aldığım, beni başka âlemlere götüren, bir dergi değil bir derya...

     - Selçuk Kuşçu