438 Yazı Zafer Araştırma Grubu

Yazar Profili »

Zafer Haber

Kasım 2014, 455 131 Görüntülenme Eklenme Tarih: 16 Nisan 2020 20:29 Zafer Araştırma Grubu

 

En güzel kelâm selâm ile…

1- 455. Kasım sayımızın kapakları gibi muhtevası da göz dolduruyor maşaallah. Bu sayımız da gündeme damgasını vuracak yazılar, ruhunuza dokunacak öyküler var. Hayırlı istifadeler.

2- Zafer’imizin sayfalarını her ay karikatürleriyle şenlendiren Osman Suroğlu, Ekim 2014’te Meksika’da düzenlenen, “Dünyayı Değiştirmek” konulu karikatür yarışmasında birincilik ödülüne layık görüldü. Kendisini tebrik ederiz. Bu sayımızda bu eseri sizlerle paylaşıyoruz.

3- Sosyal medyada da Zafer’in kendine has üslup ve metoduyla çalışıyoruz. Güzel bir sosyal medya ekibimiz var çok şükür. Yeni fikirlere açık bu ekiple saatlerce kafa yoruyoruz. Bu alandaki çalışmalarımızı, hem bugün, hem de yarınlar için önemsiyoruz.

4- “Fikir Eğlenceleri” beğenilen köşelerimizden biri oldu. Biz de iki sayfaya çıkardık.

5- “Kainata bakma durağı” sayfamız da ilgiyle okunan köşelerimizden biri oldu.

6- “Fotoğrafı sizden, sözü bizden” sayfamızda yayınlanabilecek ilgi çekici fotoğraflarınızı bekliyoruz. Fotoğraflarınızı, suatunsal71@gmail.com adresine yollayabilirsiniz.

7- Ofis Sanat Merkezi’ndeki sohbetlerimiz her Cumartesi devam ediyor. 46. Haftayı da geride bıraktık. Başından beri ilgiyle takip eden herkese teşekkür ediyoruz.

8- ZAFER KÜLTÜR MERKEZİ’mizde de, Cumartesi gecesi ailecek katılabileceğiniz ders ve sohbetlerimiz devam ediyor.

9- Her ayın ilk salı günü Moral FM programlarımız saat: 11.30’da devam ediyor.

10- ZAFER KÜLTÜR MERKEZİ’MİZDE iki haftada bir pazar günleri ZAFER DERGİSİ SEMİNERLERİMİZE yeniden başladık. Programlarımız; 9 ve 23 Kasım Pazar günleri saat 14.00’te başlayacak inşaallah.

11- Zafer Dergisi Kültür Merkezi’nde, lise ve üniversiteli bayanlar için derslerimiz tüm heyecanı ve bereketiyle sürüyor. Her Perşembe 17.00’da genç kızlarımız Zafer Dergisi Kültür Merkezi’nde buluşuyor. Ayrıca lise ve üniversiteli bayanlar hafta sonları kahvaltı etkinliklerinde buluşarak beraberliklerini pekiştiriyorlar.

12- Zafer Dergisi Kültür Merkezi’nde kısa bir aradan sonra 9-14 yaş gençlere derslerimiz de başlamış bulunmakta. Her Cumartesi üniversiteli gençler tarafından sohbet ve çeşitli sosyal etkinliklerle 9-14 yaş kardeşlerimiz buluşuyor. 13 haftayı geride bırakan gençler her Cumartesi 11.00’da Zafer Dergisi Kültür Merkezi’nde…

13- Lise-Üniversite gençler dersleri de yeni bir buluşma ortamı sağlayarak her Cumartesi saat 19.00’da Zafer Dergisi Kültür Merkezi’nde buluşuyor. 1. Haftasını geride bırakan genç kardeşlerimize Rabbimizden güzellikler diliyoruz.

Sosyal medya üzerinden her türlü, toplantı, sohbet, sergi ve gezilerimizin tarih ve saat duyurularını bulabilirsiniz.

 

 


Kasım 2014, 455 Sayısı Tüm Yazıları


YAZARIN DİĞER YAZILARI

Satır Arası

Satır Arası Eylül 2020

Devamı »

İstanbul Sözleşmesi, Şiddete Çözüm mü, Aileye Tuzak mı?

İstanbul Sözleşmesi fert, aile ve toplum olarak hayatımızı etkileyen ve gerekli önlemler alınmazsa olumsuz sonuçlarını daha da fazla göreceğimiz bir sözleşme. Çok konuşulduğu halde ne olduğu pek anlaşılmış değil ve bu sebeple de bazı muhafazakâr insanlar dahi türlü tereddütler içindeler.

Devamı »

Hazır Cevaplar

Hazır Cevaplar Eylül 2020

Devamı »

Sayılı Sözler

Sayılı Sözler Eylül 2020

Devamı »