TR EN

Dil Seçin

Ara

Ocak 2004

post-title

Ocak 2004, 325

Eski dostlar ve yeni okuyucular

Merhaba,

Yeni bir yıla başlamanın, insanın hayatına dair umutlarını tazelemesi, hatalarını yanlışlıklarını geleceğe taşımamak adına manevî bir muhasebe yaparak yenilemesi gibi güzel yönleri bulunuyor. Bu anlamda güzel temenni ve dualarınızı paylaşıyor, yeni yılda yine ZAFER’le birlikteliğini sürdürecek olan okuyucularımıza teşekkür ediyoruz. Yeni yılda Zafer Dergisi ile ilk kez tanışan pek çok okuyucumuz olduğunu biliyoruz. Bundan duyduğumuz memnuniyet tarif edilemez ve her birine aramıza hoşgeldiniz diyoruz.

Zafer Dergisi 28 yıldır hakikati ve doğruyu dile getirmenin ve okuyucularıyla kurduğu gönülden beraberliğin verdiği aşk ve şevkle hizmetini sürdürüyor. Zafer Dergisi bu yıllar boyunca her insanın asli gündemi olan konuları ele almanın, paylaşmanın ve sunmanın derdini taşıdı. Bu sebeple her yaştan ve her kesimden insanın, ailelerin, öğrencilerin, eğitimcilerin aradığı ve severek okuduğu bir dergi oldu. Zafer’in açtığı bu hizmet yolunun önemini, gerek fuarlarda, imza ve sohbet günlerinde yapılan yüz yüze görüşme ve konuşmalarda, gerek mektuplarda siz okuyucularımızın da dile getirmesi son derece mutluluk verici

2003 Yılı, bizim için sevindirici bir yıl oldu. Bu güzel hizmetlerin artarak devam edebilmesi için siz okuyucularımızın gayretine, vaktine ve dualarına ihtiyacımız var. Abonelerimizden, gönül dostlarımızdan her zaman olduğundan daha fazla gayret bekliyoruz. Çevrenizdekilere, sevdiklerinize Zafer’i tanıtarak ve abone yaparak hayırlı hizmetlere hissedar olmak elinizde. Biliyorsunuz ki, güzellikler paylaştıkça çoğalır. Davet bizden, gayret sizden.

Selam ve sevgiyle

Dergideki Yazılar